Αυτό το φινάλε ουδείς το περίμενε!
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος εισέβαλλε στην Ελένη και η παρουσιάστρια περίμενε την τηλεοπτική βόμβα on air!H Ελένη τον έσπρωχνε για να μπει στο πλατό: «Έλα μέσα… Έλα με τόσο σπρώξιμο και δεν μπαίνεις μέσα, έλεος»!
Και τότε ήρθε η πρώτη ατάκα –φωτιά: «Θα πάρω Ελένη μου φόρα και θα μπω μια και καλή»!
Και στη συνέχεια η Ελένη τόνισε: «Δημήτρη κοίτα με και πες μου, έχεις να μου πεις κάτι;»! «Καλό καλοκαίρι» της απάντησε. Και η παρουσιάστρια του είπε όλο νόημα: «Και πώς θα είναι καλό το καλοκαίρι μου;»!
Ο Δημήτρης συνέχισε λέγοντας: «Αν έχουμε ωραία τηλεοπτικά σχέδια για το χειμώνα…».
Η δήλωση αυτή άρεσε στην Ελένη και τόνισε: «εκεί να μείνεις…»!
Δείτε πως συνέχισε ο αποκαλυπτικός διάλογός τους!
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου