Φινάλε για το Happy Day!
Η εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή έριξε αυλαία σήμερα, Παρασκευή 6 Ιουλίου και ανανέωσε το ραντεβού της με τους τηλεθεατές σε δύο μήνες, τον Σεπτέμβριο.Η Σταματίνα με τους συνεργάτες της βγήκε εκτός πλατό και έχοντας στήσει το κατάλληλο σκηνικό, ευχήθηκαν «καλό καλοκαίρι» ο καθένας ξεχωριστά!
Η παρουσιάστρια είπε: «Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συνεργάτες μπροστά και πίσω από τις κάμερες, γιατί όπως έχετε καταλάβει η τηλεόραση είναι ομαδική δουλειά και χαίρομαι πάρα πολύ που έχω την τύχη να περιστοιχίζομαι από πολύ αγαπημένους συνεργάτες.
Έχω γεννήσει δυο παιδιά στον Alpha, αυτό σας λέω μόνο». Και συμπλήρωσε: «Καλό καλοκαίρι. Σας αγαπάμε πολύ! Ραντεβού τον Σεπτέμβρη. Φιλάκια πολλά!»,
Δείτε πως αποχαιρέτησε η Σταματίνα το κοινό της για τη νέα σεζόν!
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου