Εμείς βόλτα Μπέτυ, δεν έχουμε;
Η παράσταση Mamma Μια κάνει περιοδεία και βρίσκεται στη Βόρεια Ελλάδα.Η Μπέτυ Μαγγίρα απολαμβάνει την περιοδεία της και δεν δίστασε να ανέβει στο τρακτέρ και να βάλει πίσω την Μαριέλλα Σαββίδου… «Γιατι το @mammamia on tour στηρίζει την Αγροτιά!!!
Έτσι θα την πάω απο Αλεξανδρούπολη Σέρρες!!! #farmgirls #taniaandrosie #mammamiagreece #summer #ontour #fun #somethingtoremember» έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram!
Λέτε τα κορίτσια να έφθασαν;
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου