Το πρώτο επεισόδιο του «My man can» είχε πολλές εκπλήξεις.
Ο Σωκράτης και η Κυριακή – από το Power of love- πήρανε μέρος στο παιχνίδι έτσι ώστε να διεκδικήσουν το έπαθλο της εβδομάδας που ήταν ένα αυτοκίνητο.Το ζευγάρι τα πήγε αρκετά καλά, απέδειξε ότι ο ένας γνωρίζει τον άλλο αρκετά και ήταν αρκετά εύστοχοι.
Αποτέλεσμα αυτού, να είναι οι νικητές του πρώτου επεισοδίου και να πάνε στον τελικό της εβδομάδας.
Δείτε το video:
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου