Για τόση κούραση μιλάμε!
Συνεχίζουν τα γυρίσματα για το The Bachelor 3 και όπως φαίνεται κάτι η ζέστη κάτι οι πολλές ώρες γυρισμάτων έκαναν τους ηθοποιούς να εξαντληθούν.Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης ανέβασε αργά το βράδυ στο λογαριασμό του στο instagram φωτογραφία λίγο μετά το τέλος του γυρίσματος για την κινηματογραφική ταινία.
Στον ώμο του, εμφανώς κουρασμένος, ο Νίκος Βουρλιώτης που την έχει «πέσει» λίγο για να ξεκουραστεί.
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου