Σήμερα γάμος γίνεται!
Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου παντρεύεται τον εκλεκτό της καρδιάς της, Αριστομένη Γιαννόπουλο.Η πρώην παίκτρια του «My style rocks» και ο πλαστικός χειρούργος είναι καιρό ζευγάρι κι αποφάσισαν να επισημοποιήσουν τη σχέση τους.
Η τελετή θα γίνει στο κτήμα Le Chevalier στη Βαρυπόμπη όπου στη συνέχεια θα γίνει και η δεξίωση. Η διακόσμηση είναι λιτή με το λευκό χρώμα να κυριαρχεί.
Ο γαμπρός έφτασε λίγο πριν τις 7 με ένα αυτοκίνητο αντίκα με ένα κομψό σακάκι.
Ο φωτογραφικός φακός του gossip-tv.gr είναι εκεί και τα καταγράφει όλα.
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου