Έφυγε για παραλία η Πόπη Τσαπανίδου.
Μέχρι να βγει σε άδεια η παρουσιάστρια του μεσημβρινού δελτίου ειδήσεων του STAR κάνει μικρές «αποδράσεις» τα Σαββατοκύριακα.Με καφτάνι πόζαρε δίπλα στη θάλασσα και στη συνέχεια «ανέβασε» τη φωτογραφία στην προσωπική της σελίδα στο instagram γράφοντας: «Βαλίτσα για ΣΚ καλοκαιριού: Μαγιό καφτάνι πετσέτα γυαλιά ηλίου και φύγαμε! ?#summerlook #wrapdress #weekends #vitaminsea#lookoftheday».
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου