Άλλη μία έκπληξη για τους παίκτες στο Nomads 2!
Λίγο πριν το αγώνισμα Επικράτειας, ο Σάββας Πούμπουρας ανακοίνωσε τις νέες εξελίξεις στο παιχνίδι. Από το αποψινό επεισόδιο λοιπόν, κάτι αλλάζει στα αγωνίσματα.Πιο συγκεκριμένα, ο παρουσιαστής είπε μεταξύ άλλων στους παίκτες:
«Από σήμερα δεν υπάρχουν άντρες και γυναίκες, όλοι αγωνίζονται εναντίον όλων. Μπορείτε να επιλέξετε όποιον παίκτη θέλετε, είτε αρσενικό είτε θηλυκό, είστε ok με αυτό;».
Όλοι τους, σχολίασαν αυτό το νέο κανόνα του παιχνιδιού, ενώ δεν φάνηκε να ενοχλήθηκαν ή να είχαν κάποια αντίρρηση.
Δείτε το σχετικό απόσπασμα παρακάτω...
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου