Η Ρούλα Κορομηλά λατρεύει τα Χριστούγεννα.
Κάθε χρόνο στολίζει το σπίτι της και ανοίγει το σπίτι της στους φίλους της τις μέρες των γιορτών!Η Ρούλα στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο, αλλά και τις αγαπημένες της γωνιές στο σπίτι και δημοσίευσε ένα βίντεο από το σαλόνι της στο Instagram.
«Ω, έλατο! Ω, έλατο! Μ´ αρέσεις, πως μ´ αρέσεις!
Και του χρόνου αγαπημένοι!», έγραψε η παρουσιάστρια και μας έδωσε μια γεύση από το πώς διακόσμησε το σπίτι της!
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου