Αν και με καλή διάθεση, η Σίσσυ Χρηστίδου, στο ξεκίνημα της εκπομπής της «Έλα χαμογέλα» παραδέχτηκε ότι πέρασε ένα πολύ δύσκολο βράδυ.
Όπως αποκάλυψε η παρουσιάστρια, το βράδυ ήταν δύσκολο γιατί ο μικρός της γιος έχει γαστρεντερίτιδα και δεν έκλεισε μάτι όλη τη νύχτα.«Από την Παρασκευή έχουμε να κοιμηθούμε» παραδέχτηκε η Σίσσυ η οποία όμως, ως σωστή επαγγελματίας, βρισκόταν στο πόστο της στην εκπομπή προκειμένου να φέρει σε πέρας τη δουλειά της.
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου