Ο Βασίλης Μίχας υποδύεται φέτος έναν διπλό ρόλο -τον Μάνο και τον Παύλο- στην κοινωνική σειρά μυστηρίου του ΑΝΤ1 «Η επιστροφή».
Ο νεαρός ηθοποιός μιλά για το τι άλλαξε στη ζωή του μετά τη συμμετοχή του στη σειρά, αν περίμενε αυτή την επιτυχία και τα σχόλια που δέχεται από το κοινό.Η «Επιστροφή», λόγω της μεγάλης ανταπόκρισης που είχε από τον κόσμο, πήρε το πράσινο φως για να συνεχίσει μέχρι τον Ιούνιο. Πώς νιώθεις γι’ αυτό;
«Είναι ένα πολύ ωραίο νέο και νιώθω ιδιαίτερα χαρούμενος. Οι άνθρωποι της «Επιστροφής», πίσω και μπροστά από τις κάμερες, δουλεύουν σκληρά. Μόνο γι' αυτό αξίζει η σειρά να συνεχιστεί».
Περίμενες η σειρά να πάει τόσο καλά;
«Ναι, το περίμενα, διότι το σενάριο είναι εξαιρετικό. Υπάρχει μια πολύ καλή ομάδα και η ιστορία σε αγγίζει».
Τι έχει αλλάξει στη ζωή σου από τη στιγμή που συμμετέχεις στην «Επιστροφή»;
«Το μόνο που έχει αλλάξει είναι ότι έχω παραπάνω ακόλουθους».
Τι σχόλια ακούς από το κοινό;
«Τα περισσότερα σχόλια είναι θετικά. Τους αρέσει η σειρά, την παρακολουθούν. Με ρωτάνε τι θα γίνει στη συνέχεια και θα ήθελα να επισημάνω ότι τη σειρά την παρακολουθούν και άνδρες, παρόλο που δεν το περίμενα», αναφέρει στο My TV.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου