Μετά από καιρό θα εμφανιστεί στην εκπομπή «Ελένη»!
Ο λόγος για τον Λευτέρη Πανταζή, που λόγω Τσικνοπέμπτης θα βρεθεί στην εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη και θα τραγουδήσει!Ο Λευτέρης Πανταζής, ενημέρωσε τους διαδικτυακούς του φίλους στο instagram πως θα είναι στην εκπομπή της Ελένης!
Και δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό και μία φωτογραφία από την η εμφάνισή του στην εκπομπή της: «Καλημέρα σήμερα το μεσημέρι πάω στην φίλη μου Ελένη να τσικνίσουμε ...❤️???Σε νοσταλγώ !!!»
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου