Η Κατερίνα Καινούργιου έκανε την αποκάλυψη, με πρόσωπο έκπληξη.
Μετά τη δημοσιοποίηση ότι την κριτική επιτροπή του X factor συμπληρώνει ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος, σήμερα δόθηκε και το όνομα του προσώπου, που θα παρουσιάζει όλα όσα θα συμβαίνουν στo backstage του talent show.Ο λόγος για τον Άρη Μακρή, τον μέχρι πρότινος frontman των «Boys and Noise» και ταλαντούχο τραγουδιστή, με μεγάλο fanclub.
Ο Άρης Μακρής έχει συνεργαστεί ξανά με τη Δέσποινα Βανδή, αφού έπαιζε στη θεατρική μεταφορά του «Mamma mia», όπου η Δέσποινα είχε τον πρωταγωνιστικό ρόλο. Συνεπώς, η χημεία μεταξύ τους έχει χτιστεί και το αποτέλεσμα μάλλον καλό θα είναι.
Όλα λοιπόν είναι έτοιμα για το μουσικό show του open tv…
Δείτε το απόσπασμα.
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου