H Κατερίνα Παπουτσάκη γέννησε χθες τον δεύτερο γιο της και η Σταματίνα Τσιμτσιλή της έστειλε τις ευχές και το μήνυμά της μέσα από την εκπομπή της, Happy Day.
H ηθοποιός γέννησε ένα υγιέστατο αγοράκι βάρους 3.700 γραμμαρίων και όπως αποκάλυψε θα πάρει το όνομα Κίμωνας.Η Σταματίνα Τσιμτσιλή είπε χαρακτηριστικά για την Κατερίνα Παπουτσάκη: «Η Κατερίνα μας γέννησε. Να σου ζήσει κουκλάρα μου, αν μας βλέπεις.
Γιατί είμαστε και η πρώτη επιλογή στα μαιευτήρια. Λογικά είναι στο Μητέρα, όπως και την άλλη φορά.
Να σας ζήσει ο Κίμωνας. Να τον χαίρεστε εσύ και ο Παναγιώτης και η υπέροχη οικογένειά σας. Μαζί με τον Μάξιμο να μεγαλώσει και να είναι πάντα γεροί και ευτυχισμένοι».
Δείτε το σχετικό απόσπασμα!
πηγη
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου