Όχι, δεν το στολίζει σε πλατεία. Το στολίζει στο σαλόνι της..
Σε κλίμα χριστουγεννιάτικο μπαίνει η Έμυ Λιβανίου και ετοιμάζεται να στολίζει. Το χριστουγεννιάτικο δέντρο της είναι το… συνηθισμένο δέντρο που στολίζουμε όλοι, ύψους 4 μέτρων!«Στολίζω την επόμενη εβδομάδα. Έχω την πολυτέλεια επειδή το σπίτι είναι πολύ παλιό και πολύ ψηλό, 4 μέτρα ύψος, στολίζω δέντρο 4 μέτρα. Φέτος, βέβαια, θα το βρει έτοιμο ο γιος μου γιατί θα έρθει από την Αγγλία να το δει τα Χριστούγεννα. Συνήθως το στολίζαμε όλοι μαζί, τώρα θα το κάνω με την Αλεξάνδρα», ανέφερε χαρακτηριστικά η Έμυ Λιβανίου.
Αναμένουμε να το δούμε και στολισμένο αυτό το… δεντράκι. Θα είναι αρκετά εντυπωσιακό…
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου