Η συγκινητική του ανάρτηση
Έφυγε από τη ζωή η ηθοποιός Άννα Πολυτίμου όπως γνωστοποίησε με ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook ο Σπύρος Μπιμπίλας το μεσημέρι της Δευτέρας (4/7).
«Αννούλα μου γλυκιά πέταξες κι εσύ στον ουρανό! Βαθιά θλίψη στον καλλιτεχνικό χώρο από την νέα απώλεια της σπουδαίας ηθοποιού και φίλης μας ΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ,
Η πάντα νεανική ΑΝΝΑ μας έφυγε για το μεγάλο ταξίδι, συλλυπητήρια στην οικογένεια κι από όλους εμάς καλό κατευόδιο» ανέφερε ο πρόεδρος του ΣΕΗ.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου