Η Αννα Κουρή πήγε στο θέατρο με τη μαμά της, την κυρία Ηρώ Κωδούνη.
Μαμά και κόρη βρέθηκαν στην επίσημη πρεμιέρα στο σύγχρονο θέατρο για το «Δείπνο»!Η ηθοποιός ανέφερε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day: «Πάντα όταν βλέπω θεατρικές παραστάσεις με συνοδεύει η μητέρα μου, γιατί είναι λάτρης του θεάτρου και όποτε υπάρχει ευκαιρία έρχεται μαζί μου…»!
Οι δημοσιογράφοι ρώτησαν τη μαμά της Άννας Κουρή «Τι είπατε όταν σας είπε η κόρη σας ότι θα γίνει ηθοποιός;»: «Πάντα το ήθελε… Πάντα της άρεσε. Εγώ ήθελα να γίνει αυτό που εκείνη ήθελε»!
Δείτε την μαμά και την κόρη να μιλούν στην κάμερα του Happy Day!
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου