Αυτή κι αν είναι έναρξη!
Το πρωινό λόγω Τσικνοπέμπτης... μεταμφιέστηκε! Η Φαίη Σκορδά, ο Δημήτρης Ουγγαρέζος , ο Νίκος Παρτσώλης, ο Χρήστος Νέζος, η Αφορδίτη Γραμμέλη μασκαρεύτηκαν και καλημέρισαν τους τηλεθεατές της εκπομπής με μία διαφορετική έναρξη λόγω Αποκριών!Η ομάδα του Πρωινού «ενσάρκωσε» τους ρόλους των πρωταγωνιστών από την επιτυχημένη ελληνική σειρά «Μένουμε πάντα παιδιά».
Η Φαίη Σκορδά ως Μάρθα Καραγιάννη εξέπληξε τους πάντες με το νάζι και τις χορευτικές της ικανότητες!
Δείτε την έναρξη του Πρωινού!
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου