Πέρυσι έκανε την καμαριέρα, φέτος όμως είπε να εντυπωσιάσει ακόμα πιο πολύ!
Ο λόγος για την Λίτσα Πατέρα που για ακόμα μία φορά εντυπωσίασε με την μεταμφίεσή της! Η αστρολόγος του Πρωινού μπήκε με την πραμάτεια της στο πλατό και άφησε άφωνους τους συνεργάτες της.Η Φαίη Σκορδά με την ομάδα της μεταμφιέστηκαν στους πρωταγωνιστές της σειράς «Μένουμε πάντα παιδιά» και χόρεψαν και στη συνέχεια εισέβαλλε η Λίτσα Πατέρα που εξέπληξε τόσο την ομάδα του Πρωινού όσο και τους τηλεθεατές! Δείτε το σχετικό απόσπασμα!
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου