The Voice: Η πραγματική μονομαχία άρχισε το βράδυ της Παρασκευής (15-11) αφού ξεκίνησαν τα knock outs.
Πρώτες στη σκηνή ανέβηκαν τρεις από τις παίκτριες που βρίσκονται στην ομάδα της Ελεονώρας Ζουγανέλη.Η coach ήταν εκείνη που επέλεξε τα τραγούδια για τα τρία πρώτα κορίτσια. Εκείνες έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό, όμως μια ήταν εκείνη που πήρε το εισιτήριο για την επόμενη φάση.
H Ελεονώρα Ζουγανέλη δεν δυσκολεύτηκε και ιδιαίτερα, ωστόσο υπήρχε τοι άγχος της πρώτης φοράς.
πηγή
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου