Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε ο παρουσιαστής με την Ελένη Μενεγάκη.
Η Ελένη Μενεγάκη έριξε την αυλαία στην εκπομπή της για τις καλοκαιρινές διακοπές την Παρασκευή 1 Ιουλίου και το μεγαλύτερο διάστημα που ακολούθησε απολαμβάνει τις διακοπές της στην Ανδρο.
Όμως, φαίνεται ότι συνδύασε κάποια στιγμή διακοπές και δουλειά…Η Ελένη Μενεγάκη, από την Άνδρο όπου βρίσκετα, έκανε μια… βαρκάδα στο Αιγαίο μαζί με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη. Η παρουσιάστρια θα είναι καλεσμένη στην εκπομπή Fishy, την οποία θα δούμε στο Mega την επόμενη σεζόν. Μάλιστα, μέσα από τα social media κυκλοφόρησε η πρώτη φωτογραφία των δύο.
«Στο fishy φέτος πιάσαμε και μία γοργόνα!!!! – Από το φθινόπωρο στο mega», έγραψε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου