"Τα παιδιά πίσω συγκινήθηκαν, μου λένε τι τους θύμισα", σχολίασε η Μαρία Ηλιάκη.
Τον θρυλικό της χορό, που τη χαρακτήρισε στο «Δέστε Τους», αναβίωσε η Μαρία Ηλιάκη στο πλατό του Γρηγόρη Αρναούτογλου.
Η παρουσιάστρια, παίζοντας το γνωστό παιχνίδι με τα τραγούδια στο The 2Night Show, ξαναθυμήθηκε τις χορευτικές κινήσεις που έκανε γνωστές στο πανελλήνιο μέσα από την καθημερινή εκπομπή του Alpha την περίοδο 2009-2014.
«Αν το χόρευα τώρα αυτό, θα ήταν λίγο διαφορετικό νομίζω. Θα ήταν λίγο πιο… της μάνας η κούραση. Τα παιδιά πίσω συγκινήθηκαν, μου λένε τι τους θύμισα», σχολίασε αμέσως μετά η Μαρία Ηλιάκη.«Το ξέρεις ότι τότε με έπαιρναν τηλέφωνο από club στην επαρχία για να πάω να κάνω guest. Κανονικά και να με πληρώνουν. Νόμιζαν ότι έβγαινα και χόρευα», αποκάλυψε κλείνοντας η Μαρία Ηλιάκη.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου