Η Ευαγγελία Αραβανή και ο Σπύρος Λάζαρης μετρούν σντίστροφα για τον ερχομό του μωρού τους!
Το πρώτο τους παιδί περιμένουν η Ευαγγελία Αραβανή και ο Σπύρος Λάζαρης.
Σύμφωνα με το αποκλειστικό ρεπορτάζ του TLIFE, η παρουσιάστρια διανύει το τρίτο τρίμηνο της κύησής της, εξακολουθώντας να κρατά μακριά από τα media την προσωπική της ζωή.
Η Ευαγγελία Αραβανή και ο Σπύρος Λάζαρης είναι ζευγάρι τα τελευταία 3,5 χρόνια, ενώ ζουν μαζί κάτω από την ίδια στέγη στα νότια προάστια. Ο επιχειρηματίας και η παρουσιάστρια κάνουν σπάνια δημόσιες εμφανίσεις και κρατούν την προσωπική τους ζωή ιδιαίτερα προστατευμένη.Η Ευαγγελία Αραβανή, μετά την παρουσίαση του πρώτου My Style Rocks απέχει από την τηλεόραση, ενώ βρίσκεται συχνά στον Πόρο, εκεί όπου δραστηριοποιείται επιχειρηματικά ο Σπύρος Λάζαρης. Πλέον, οι δυο τους μετρούν αντίστροφα για τον ερχομό του μωρού τους!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου